pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Każda miłość jest od Boga

3 Komentarze

Ponieważ Bóg jest Miłością. Jeśli kochasz kogokolwiek lub cokolwiek to znaczy że jest Bóg w Tobie. To najważniejsze przesłanie Jezusa. Nie ważne jest wyznanie ale to czy kochasz.
Umówmy się: Jezus formalista nie był i chyba się przekręca jak słyszy że On rzekomo kocha tylko tych „z jego paczki” a resztę będzie sądził. To jest absurd. Osobę która jest Ambasadorem Miłości i Akceptacji zamieniono na groźnego „klawisza” który pilnuje ładu i porządku i karze każdego kto ośmielił się zachować inaczej. Przecież On głosił ze Boga trzeba chwalić w Duchu i w Prawdzie a nie ćwiczyć sztukę udawania.
Co więcej Biblia daje niesamowitą definicję grzechu, jeśli już coś takiego jest potrzebne komukolwiek „Wszystko co robicie niezgodnie z przekonaniem jest grzechem”. Wiec czyń tak jak czujesz, w zgodzie ze swoim sercem i sumieniem.
Żyj prawdziwie a nie wg schematu w który chcą Cię włożyć inni. Jezus nigdy nie głosił schematów i zasad, wręcz przeciwnie.
Nie bardzo przejmował się zasadą szabatu tak ważna dla ortodoksyjnych Żydów. Wystąpił przeciwko systemowi i system chociaż Go zabił to On i tak wygrał. To jest Dobra Nowina. System nigdy nie wygra.
Każda miłość to Bóg.
Co zatem trzeba robić ?
Kochać ! Zacząć od siebie, Boga i innych ludzi. Żyć w prawdzie i być sobą.

image

Reklamy

3 thoughts on “Każda miłość jest od Boga

 1. Chyba w tym wywodzie uciekło to jak Jezus powiedział że nie przyszedł znieść Prawa ani Proroków a je wypełnić i dodał , że ani jedna jota ani jedna kreska nie zostanie zmieniona w Prawie. Co do zasad to trzeba być wielkim ignorantem żeby napisać: „Jezus nigdy nie głosił schematów i zasad”. Radzę doczytać Ewangelię Mateusza, rozdziały od 5 do 7 gdzie jest spisana moralność chrześcijańska, a i nie zapomnieć o najważniejszym przykazaniu Jezusa: ” Miłujcie się wzajemnie, tak jak Ja was umiłowałem”. A jak On nas umiłował? Rozłożył swoje ramiona na krzyżu i umarł za nas wszystkich. To nie jest ta „miłość ” z tego zdjęcia. To jest grzech wołający o pomstę do nieba bo to jest grzech sodomski. I nie mówię o osobach, które mają odczucia homoseksualne bo nikt nie ma prawa potępić człowieka ale ten czyn jest obrzydliwy w oczach Boga i jest wbrew ludzkiej naturz, gdyż „mężczyzną i kobietą stworzył ich” i to im razem nakazał zaludniać ziemię.

  • Słowo na niedzielę:
   A kto według ciebie jest Bogiem, skoro w oczach Boga ten czyn jest obrzydliwy? Nie chcę ci niczego narzucać i z chęcią poznałbym twój punkt widzenia. Może nie jest tobie wiadome, że ta święta księga była wielokrotnie przeinaczana? Czy według ciebie Bóg jest tym, który jest tym ojcem w niebiosach, który wścieka się gdy ludzie grzeszą? Twój Bóg pewnie sobie mówi: W mordę, następna para pedałów wzięła ślub, to nie do pomyślenia! Muszę tam zejść i zaprowadzić wreszcie porządek!

   Jeśli chcesz zaludniać ziemię, to nikt ci tego nie broni 🙂 Jeśli zabraniasz ludziom kochać tak jak oni to czują, to może jeszcze nie wiesz czym jest miłość? Chyba ugrzęzłaś w nakazach świętej księgi, która nie jest nawet oryginałem. Jeśli jesteś takim/taką wiern ym/ą chrześcijanin em/ką to musisz zaakceptować to, że nie masz ducha a jedynie ciało i duszę. To ustalili na soborze – przyrównali człowieka do zwierzęcia. Prawda jest okrutna i dlatego wszyscy ją ignorują – bo są tchórzami, ale niestety czas już się obudzić z tego snu. Poszukaj sobie, co kryje się pod tym całym chrześcijaństwem, może doznasz szoku jeśli przestaniesz ignorować i uciekać w świat masowej iluzji.

   Pewnie z chęcią poszedł/poszła byś na krucjatę co? No chociaż na taką malutką, żeby chociaż kilku heretyków nabić na pal, co nie? 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s