pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Problem nasz i Matki Jezusa

10 Komentarzy

Może to kogoś pocieszy ale stwierdzam że mamy z Maryją, matką Jezusa ten sam problem.
I to chyba każdy z nas. Gdy usłyszała i zobaczyła Anioła z wiadomością że urodzi dziecko bardzo się zdziwiła i była zaskoczona. Teraz byśmy zwalili winę na tabletki gwałtu a w tamtych czasach dla czystej i dobrze prowadzącej się mlodziutkiej dziewczyny było to nie lada niespodzianką.  Anioł Aniołem ale tu wkroczyła do akcji stara i niezawodna niszczarka marzeń czyli logika. Pojawiło się  odwieczne pytanie: JAK TO SIĘ STANIE ???
I zakładam się o wszystkie pieniądze świata że jak nieraz myślisz o swoich marzeniach, celach i pragnieniach to wciąż kotluja się myśli ” Ale JAK to się stanie ?!!!!” Umysł musi wiedzieć przebieg krok po kroku w realny sposób JAK do tego dojdzie.  Wszystkie książki o Prawie Przyciągania rozbijają się o skalę pod nazwą „JAK”.
Jesli nie masz logicznego wyjaśnienia jak to się stanie to zaczyna się wojna w głowie. Pragnienie niby i jest ale logika i chłodny, kalkulacyjny umysł się włącza i los pragnienia jest już przesądzony.  Stwierdzasz że „nie da się”, zamiast przełączyć tryb z umysłowego na tryb serca i porzucić te dywagacje.  Po prostu uwierz i pokochaj całym sercem to pragnienie. Nie interesuj się JAK, myśl o tym że to już się stało.  Czuj się jakbyś tego już doświadczal.  Wyraź zgodę na to jak Maryja.  Przyjmij że tak się stanie. Może nie od razu , ona tez musiała czekać. Ale stanie się niechybnie pod warunkiem że usuniesz słowa NIE DA SIĘ  i zastąpisz słowami WSZYSTKO JEST MOŻLIWE. 
Amen. 
image

Reklamy

10 thoughts on “Problem nasz i Matki Jezusa

  1. Mianownik (Kto? Co?): Maryja (Maria)
    Dopełniacz (Kogo? Czego?): Maryi (Marii)
    Forma „Maryji” nie istnieje w języku polskim.

  2. Logikę już dawno porzuciłam, jeśli chodzi o marzenia. Jeśli czegoś naprawdę chcesz, to prędzej czy później życie Ci da okazję, a wtedy już Nasza w tym głowa, by z niej skorzystać 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s