pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Poszukaj innego winnego

4 Komentarze

Każdy z nas ma swoje jakieś wymówki dlaczego nie żyje życiem marzeń, oprócz tego że każda wymówka to tylko sztuczny twór który przy odpowiednim „chceniu” można przezwyciężyć to jest jeszcze inna strona medalu.
Jeśli problem występuje to znaczy że gdzieś jest „sprawca” tylko że ludzie nie potrafią go zidentyfikować. 
Z reguły obarczaja winą wygląd. Setki juz razy słyszałam : Nie mam nikogo bo jestem brzydki lub brzydka…i mówią to osoby naprawdę atrakcyjne.  Zawsze łatwiej marudzić na coś co na zewnątrz niż na to co wewnątrz.  Łatwiej obarczyc winą wygląd niż zabrać się za środek.  Dla każdego wzorem powinien być Nick Vujicic. Nie miał kompletnie szans ( po ludzku patrząc) a odniósł sukces  przed wielkie S.  Człowiek bez rąk i bez nóg jest wzorem do naśladowania dla milionów.  Przynajmniej powinien być.  Jest motywacyjnym mówca,  ma przepiękna żonę i dziecko, jest sławny i  aktywny sportowo !!!! Nie ma przeszkód na zewnątrz tylko są wewnątrz Ciebie.  Sama się przekonalam.  Kiedy zmienia się środek zmienia się też wygląd zewnętrzny. A nie odwrotnie.  Programy typu metamorfozy to pokazują,  można dać się zoperować i zmienić opakowanie ale zakompleksiony środek pozostanie…
Więc nie szukajmy winy w wyglądzie, rodzicach, ludziach, szefach itd. Gdybyśmy tylko bardzo chcieli to te wszystkie rzeczy można zmienić lub zmienić swoje nastawienie tego.  Sama się przekonalam i daje na to gwarancję. Nie promowalabym koncepcji której nie sprawdziłam. 
Poprzez metamorfozę wnętrza zmieniasz rzeczywistość. Spróbuj ! Co masz do stracenia ? Kolejne lata narzekania. Zawsze możesz do nich wrócić jeśli znudzi Ci się piękne życie z marzeń które będziesz wkrótce wieść.

image

Reklamy

4 thoughts on “Poszukaj innego winnego

  1. Jak to wszystko pieknie brzmi, zmienić środek i wszytsko bedzie fajnie nic tylko spełniać marzenia, ja mam na to inna teorie ze najpierw trzeba zmienic otoczenie a potem siebie. Jesli posadzis z kwiatek w gnojowisku na pewno nic zniego nie bedzie pomimo ze srodek ma piekny i pachnący. Ale pozatym wszytskim jesli twoja teoria jest sprawdzona to życze ci jak najlepiej i spelnienia marzen

    • Zgadzam się, że zmiana otoczenia pomaga w zmianie wewnętrznej. Nie na darmo powstało powiedzenie „kto z kim przestaje taki się staje”. W świecie rozwoju osobistego panuje teoria, że jesteśmy wypadkową 5 najbliższych nam osób, tzn. one najbardziej na nas oddziałują.
      Przykładów jest wiele – nawiązując do wyglądu – jeśli otaczamy się ludźmi z nadwagą, to w ich towarzystwie jemy więcej, ponieważ widzimy, że oni ciągle jedzą. Zaczynają nam się przez to wytwarzać mało konstruktywne nawyki jedzenia towarzyskiego, na spotkaniach, przy oglądaniu filmu itp. Zmianie zaczyna ulegać również nasza percepcja figury i naszego ciała – podchodzimy do kwestii naszej wagi mniej restrykcyjnie, ponieważ wszyscy w naszym otoczeniu mają kilka zbednych kilogramów, więc naszymi zbędnymi kilogramammi już się tak nie przejmujemy.

  2. A tak poza tym wszystkim wspaniale wyglądasz !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s