pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Ludzie się zmieniają…

2 Komentarze

Jeśli Cię korci by postawić na kimś krzyżyk z powodu jakichś dawnych zachowań, wstrzymaj się ! Choćby nie wiem co najgorszego zrobił ten człowiek zawsze jest szansa na zmianę i to zmianę totalną, nie 25 stopni a 180.

Nie twierdzę że ta osoba ma powrócić do Twojego życia jeśli tego nie chcesz ale mam na celu przekazać Ci że każdy człowiek może wykorzystać szansę i się zmienić. Coś może się zadziać w jego życiu, tak jak w życiu Biblijnego św. Pawła który przeszedł całkowitą przemianę. Najpierw okrutnie prześladował chrześcijan a potem stał się jednym z nich i udowodnił swoją szczerość poprzez męczeńską śmierć za swoje przekonania.

Dziś takie transformacje również mają miejsce, nawet w moim przypadku, chociaż szerszą relację na ten temat napiszę gdy będę gotowa ale dzięki własnej przemianie, dzięki temu że znalazłam w życiu sens wiem że nikogo nie potępię, nikogo nie ocenię jako przypadek nieuleczalny ponieważ jeśli ja mogłam się przemienić to może to zrobić dosłownie każdy.

Gdy ktoś Cię zranił, nie musisz dalej znosić tego kogoś w swoim życiu, możesz się odciąć, zacząć nowy rozdział ale wiedz że ten ktoś nie jest skończony. Nigdy nie będzie. Chwila największego załamania może zmienić wszystko. Największe łzy mogą podnieść z traumy tego człowieka i wskazać promień nadziei i Boskiego Światła.

Na zmianę nigdy nie jest za późno. Zawsze warto to zrobić, dla samego siebie. Gdy czujesz że Twojemu życiu czegoś brakuje, że jest puste lub niepełne, imprezy Cię już nudzą, chaos przytłacza zawsze jest inna droga. Ścieżka alternatywna by znaleźć sens w życiu a to każdy musi zrobić sam, w odpowiednim momencie.

Poza tym gdy osądzasz z wszelką surowością drugiego człowieka, wspomnij czasem na swoje upadki i potknięcia.

Aż taka jesteś kryształowa ? Aż taki święty ? Myślę że nikt nie jest na tyle idealny by móc bawić się w sędziego nad drugim człowiekiem.

Tylko Bóg może nas sądzić a nawet On tego nie robi tylko jest Miłością i Miłosierdziem…

Jakieś wnioski  ???

Reklamy

2 thoughts on “Ludzie się zmieniają…

  1. Ludzie się nie zmieniają, ale zupełnie mnie to nie interesuje. Nikogo nie oceniam. Ale nie daję też drugich szans, sama nigdy ich nie dostawałam.
    Ale może to wynikać też z mojego ateizmu i braku chęci nadstawiania drugiego policzka.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s