pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Czego faceci nie powinni robić na portalach randkowych…

2 Komentarze

…i stronach gdzie można poznawać dziewczyny. Jest cała seria zakazanych „czynów”, które odrzucą każdą wartościową dziewczynę. To co teraz napiszę dotyczy głównie zdjęć, przeczytajcie Panowie i Chłopcy: ( i wyciągnijcie wnioski)

1. Dodawanie  zdjęć z papierosem i flachą- nie wiem na kim ma zrobić to wrażenie ale chyba chodzi tu o szukanie dziewczyn o podobnych „zainteresowaniach” i preferencjach. Tym gorsza opcja jeśli jest to robione na ławeczce w parku i w dodatku w zbroi dresiarza. Dramat. Najszybszy sposób by odstraszyć od siebie rozsądną dziewczynę.

2. Dodawanie zdjęć z uciętym fragmentem poprzedniej dziewczyny. Czy naprawdę tak trudno jest walnąć sobie nową fotkę bez wspomnień z byłego związku ? A jeśli tak, to znaczy że facet jest po prostu albo leniwy albo brzydki i nie udało mu się uchwycić swojego innego, równie atrakcyjnego ujęcia.

3. Zdjęcia robione w obskurnej i brudnej piwnicy kolegi (ewentualnie swojej własnej) zaanektowanej na siłownię. To nie tak że jestem przeciwko urządzaniu domowej siłowni, nie każdego stać na drogi karnet i to jest zrozumiałe. Ćwiczcie tam Panowie do woli ale pamiętajcie że kobiety mają wyostrzony zmysł estetyki i zwracają uwagę na wygląd pomieszczeń i osób bardziej niż Wy. Taka brudna piwniczka nie robi dobrego wrażenia.

4. Zakładanie na głowę jakichś śmiesznych nakryć głowy które ja nazywam roboczo „kapelutki”. Ni to kapelusz, ni czapka. Trochę stylizacja na wędkarza, trochę na turystę podczas safari w Afryce. Nie łapię tej stylistyki zupełnie, a przecież wystarczy umyć włoski, pójść do fryzjera i zrobić sobie zdjęcie 😉 [można nawet żel położyć w umiarkowanej ilości]

5. Nie dodawanie zdjęcia w ogóle. Tak wiem, charakter jest ważniejszy od wyglądu ale nie czarujmy się, nikt nie kupuje kota w worku. A poza tym nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie, czy nie jakiś zboczeniec…

6. Ten punkt nie będzie dotyczył zdjęć a pisania do dziewczyn a raczej jego formy. Treści się nie czepiam-w końcu są różni ludzie, mniej lub bardziej inteligentni. Wracając do formy : zwracając się do kogoś piszemy „Ci i Tobie, Twoje” z wielkich liter !!! To podstawa. Gdy tylko widzę słowa „ci, tobie i twoje ” to od razu odrzuca. O błędach ortograficznych nie wspomnę bo to żenada. Każdemu się może zdarzyć jakaś pomyłka pisząc na szybko, ale bardzo łatwo można odróżnić analfabetę od przypadkowo mylącego się człowieka.

7. Zdjęcia z imprez suto zakrapianych alkoholem, gdy wygląd jest delikatnie ujmując nieświeży, czoło się błyszczy, a oczka podejrzanie świecą na znak że już o kilka toastów za daleko…kolejna aktyreklama.

8. Faceci prezentujący dziki bluszcz z kłaków na klacie w rozpiętej koszuli…to też na nie. Kobiety szukają faceta zadbanego a nie takiego który uciekł z zoo…Natomiast faceci dający zdjęcie modela zamiast swojego zdjęcia…bez komentarza.

9. Wszystkie zdjęcia dodane w okularach przeciwsłonecznych. To tak jakby kobieta dodała wszystkie zdjęcia w golfie i do tego w spódnicy po kostkę, albo w burce sobie zdjęcie strzeliła. Porównywalne.

10. I chcąc, nie chcąc wyszedł mi dekalog. Dodanie tylko jednego zdjęcia też jest na nie…Dlaczego ? Bo nawet Frankenstein ma jakieś jedno miłe i sympatyczne zdjęcie. Każdy absolutnie człowiek może się ucharakteryzować na w miarę przystojnego lub ładnego osobnika i wyjść korzystnie na jednym zdjęciu. Zatem jedna fotka to nie dowód że wyglądasz tak jak się stylizujesz.

Reklamy

2 thoughts on “Czego faceci nie powinni robić na portalach randkowych…

  1. Jeden z lepszych tekstów na tym blogu, pozdrawiam. Idziesz w dobrą stronę 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s