pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Weź się rozpakuj !

Dodaj komentarz

Dopiero niedawno zrozumiałam że chodzę wiecznie z ciężkim plecakiem…mentalnym, emocjonalnym i psychicznym. A oprócz tego masa torebeczek w rękach. Po co ? No właśnie ! Po co noszę, zresztą nie tylko ja, tony zbędnego bagażu ?

Wspomnienia złe i gorsze, pamiątki błędów i porażek, portrety ludzi, którzy skrzywdzili mnie w taki lub inny sposób…

Ktoś powie może żeby nie popełniać tych samych błędów, ale to bzdura. Jak długo tkwić będzie w podświadomości taki program, tak długo będę popełniać te same błędy. Trzeba popracować nad sobą, zmienić oprogramowanie w podświadomości, a wtedy zachowanie czyli błędy same przestaną się pojawiać-jak w komputerze. Na naszym Polskim podwórku namawia do tego Beata Pawlikowska i Robert Krakowiak autor rewelacyjnej książki „Afirmacje sukcesywne”.

Ale żeby wgrać coś nowego, trzeba zacząć usuwać stare, niepotrzebne klamoty z głowy i oczyścić umysł i serce. A w tym pomaga medytacja czyli nawet 5 minut poświęconych na te wewnętrzne porządki.

Stąd ten tytuł, trzeba zdjąć bagaż i narysować w końcu grubą krechę i oddzielić to co było od tego co przed nami. Bo inaczej jak mówi Robert Krakowiak :” Podświadomość będzie w nieskończoność odtwarzać coś, co rejestruje jako TERAZ”.

Co było jest nieważne, po co się bawić w błędy i rzekome wnioski ? Trzeba zmienić to co jest w środku. Podświadomość nie jest logiczna, odtwarza to co jest wgrane bez analiz czy to korzystne czy też nie…Stąd te wszystkie postanowienia noworoczne i nie tylko idą  do kosza, bo podświadomość dalej działa na autopilocie.

Gdyby postanowienia były takie skuteczne, to nie byłoby alkoholizmu, narkomanii i palaczy. A jest ! Więc trzeba zdjąć bagaż i pracować nad sobą, by zmienić program żeby np. problem rozwiązywać inaczej niż przez kielicha lub wyjście na dymka.

Zdjęcie bagażu, rozpakowanie to symbol oddzielenia wczoraj od dziś. Cokolwiek było kiedyś, nawet bardzo tragicznego, trzeba przykleić etykietkę PRZESZŁOŚĆ. Wtedy program zacznie się zmieniać, podświadomość zacznie rejestrować że to BYŁO, a nie jest. I teraz można się spakować na nowo, zabierając ze sobą tylko to czego chcemy, co będzie potrzebne. Świadomie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s