pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Szanuję facetów którzy….

2 Komentarze

….wysyłają jasne sygnały i stawiają sprawę jasno, mają odwagę wyjawić swoje intencje wobec poznanej dziewczyny. Nie jest to tylko moja opinia ale wszystkie moje przyjaciółki i dobre koleżanki to potwierdzą, myślę że reszta kobiecego świata również.

Najgorsze jest oczarowywanie dziewczyn, rozkochiwanie w sobie, sprawianie że ta niewinna istota zaczyna myśleć o poważnej relacji a cel jest jeden: łóżkowy. I na tym się kończy. (zamiennie celem może być jakaś przysługa lub pomoc). Obrzydliwość ! Fuj !

Miej człowieku odwagę zaryzykować i wyjawić swoje cele wobec dziewczyny. Jeśli nie jesteś gotowy na związek, (o którym myśli każda kobieta) to powiedz to wprost. Da jej to możliwość wyboru : czy pisze się na taki układ czy odmawia współpracy. Nie ma przy tym jednak ofiar, kłamstw i mydlenia oczu. Jasny układ i jasny komunikat. To oczywiście dotyczy też kobiet wobec facetów.

Bo w relacjach z ludźmi trzeba być cały czas świadomym jak bardzo można kogoś uszczęśliwić i skrzywdzić.

Wchodząc w relacje z drugim człowiekiem trzeba pamiętać że ta osoba może mieć zupełnie inne zamiary i oczekiwania. Dla Ciebie to może być coś poważnego i prawdziwego bo znajdujesz w tej osobie wymarzone u partnera cechy a dla tej drugiej osoby to będzie wyłącznie otwarty związek lub przyjaźń z bonusem.

Uczciwość jest w cenie, zawsze będzie ważna. Dlatego szanujmy swoje uczucia. Amen

Reklamy

2 thoughts on “Szanuję facetów którzy….

  1. Hm. Wydaje mi się to dosyć tendencyjne. Z obserwacji wiem, że niejednokrotnie owa „dziewczyna” nawet chce by ktoś ją oczarowywał i mydlił oczy.
    http://naganegatywnie.wordpress.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s