pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Uciekaj jak najdalej….

1 komentarz

To co napiszę naukowo udowodnione nie jest, ale znalazłam typ ludzi z którymi NIGDY ale to NIGDY, PRZENIGDY nie wolno się umawiać. Przeczytanie tego wpisu zaoszczędzić Ci pozwoli wielu tygodni, miesięcy a może i lat zmagań w męsko -damskim świecie.

Nie wiem czy ta zasada działa w przypadku gdy facet poznaje kobietę ale na miliard procent sprawdza się w sytuacji odwrotnej.

Czas przejść do sedna. Oto cały sekret: gdy zaczynasz się z kimś spotykać lub pisać z jakimś chłopakiem to jest jeden sygnał by wiać. Jest on gorszy niż gdyby facet przyznał się że dzień zaczyna od taniego jabola, spłaca długi które zaciągnął by brać dragi i jest poszukiwany listem gończym….co to jest ?

GDY FACET MA SAM O SOBIE ZŁE ZDANIE I MÓWI TO JAWNIE.

Nie będę długo tłumaczyć dlaczego tak jest, ale powiem jedno, gdy słyszysz choćby przebłysk tego typu wypowiedzi, wrzuć telefon do sedesu i niezwłocznie spuść wodę !!!! Taniej będzie kupić nowy telefon, niż leczy się z emocjonalnych, psychicznych lub nawet cielesnych powikłań spowodowanych poprzez kontakty z takim osobnikiem.

Każda kobieta ma w sobie żyłkę „Zbawczyni świata” i gdy słyszy taki tekst, pędzi niczym Akuszerka Ludzkich Dusz na ratunek temu ” zagubionemu maleństwu”, spieszy by pokazać temu człowiekowi jego własne piękno i dobroć i inne bzdury. Mam moralne prawo śmiać się z takich osób bo sama tak postępowałam….

Odpuść uciekaj jakby Cię gonił Obcy wraz z Predatorem, jeśli facet ma o sobie złe zdanie to znaczy że….TAKI WŁAŚNIE JEST. Kto może znać go bardziej niż on sam siebie ? No właśnie.

A pamiętaj o tendencji że ludzie z reguły za swoje błędy obwiniają innych ludzi by zachować choćby we własnych tylko oczach pozytywny wizerunek samego siebie. Jakim musi być ten człowiek skoro sam siebie przekreślił ? Co musi ukrywac ? Jakie zło zagościło w jego życiu ?

To najgorszy z horrorów jaki może Cię spotkać. Bądź czujna i wycofaj się póki czas…..

Reklamy

One thought on “Uciekaj jak najdalej….

  1. W sedno! Oni po prostu nie mają siły i nie chcą mieć. To typy bezproduktywnych narzekaczy, którzy wiedzą, że coś skopali, ale wolą użalać się nad sobą (czy wściekać) niż podjąć ciężką pracę i zacząć coś zmieniać, prostować swoje życie, przestać żyć przeszłością. Często próbują znaleźć kobietę, żeby ta jedna miłość pozbawiła ich poczucia nieudolności. Dopiero jak odkryją, że tego nie jest w stanie zrobić trwale żadna kobieta, że tylko ich wewnętrzna odpowiedzialność za to by być odważnym we własnym życiu, przynieść może realną zmianę, stają się szczęśliwymi, zrównoważonymi ludźmi i zaczynają się angażować tak, jak nigdy wcześniej.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s