pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Nie patrz na boki, patrz przed siebie

Dodaj komentarz

Właśnie przez to oblalam egzamin na prawo jazdy, przez to ze patrzyłam nie w tą stronę i w konsekwencji popełniłam błąd. Ale teraz wiem że ta lekcja ma swoje zastosowanie nie tylko w kontekście egzaminu na prawo jazdy ale jest to lekcja uniwersalna.
Zbyt często patrzymy na innych ludzi, na to co pomyślą, na to jakie mają o nas zdanie, czasem zdanie rodzica, szefa bądź koleżanki jest głosem Boga na ziemi dla Ciebie, a tak być nie powinno. Jeśli czyjeś zdanie jest dla Ciebie wyrocznia to patrzysz właśnie na boki a nie przed siebie.
Istotą chodzenia PRZED SIEBIE jest to że podążasz w wybranym przez siebie kierunku, Ty decydujesz. Nie odwracając głowy z toru lotu, nie patrzysz na to czego życzą sobie inni bo nie masz jak.
Nie twierdzę że na innych nie należy patrzeć i nie należy liczyć się z ich zdaniem. Jednak są wybory które muszą być Twoje i tylko Twoje. Nie mogą być zainfekowane pragnieniami Twoich bliskich, ponieważ bezwiednie będziesz chciał zrobić im przyjemność i rozminiesz się z własnym przeznaczeniem!  Skąd wiem?  Bo sama zrobiłam tak wielokrotnie. A potem jest ból i frustracja, z reguły życie Cię cofa do punktu wyjścia i zaczynasz od nowa czyli zapisujesz się na nowy egzamin i płacisz niestety. Każda lekcja kosztuje.
Żaden głos nie może być ważniejszy niż Twoje własne marzenia. Może chwilowo będzie wygodniejsze pójście za kimś, może będzie bezpieczniejsze ale nigdy nie będziesz szczęśliwy.
Zatem dalej do roboty!  Patrz przed siebie i ruszaj na podbój świata Twoich marzeń.

image

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s