pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Donosiciel to nie człowiek !!!

Dodaj komentarz

Tak właśnie to widzę. Nie dotyczy to sytuacji gdy za ścianą ktoś katuje dzieci a Ty dzwonisz z tym na Policję by ratować cierpiącego człowieka-to trzeba sobie uściślić, mam na myśli donoszenie by zdobyć korzyści u przełożonego.
Tacy ludzie nie powinni żyć, najgorszy typ człowieka, który na zimno idzie do celu jakim jest spokój po trupach innych ludzi.
Donosiciele powinni być jak najszybciej zdemaskowani i podani do publicznej wiadomości i usunięci ze społeczeństwa, totalnie odrzuceni. Jeśli jest w człowieku „żyłka donosiciela” to są też inne obrzydliwości.
Donoszenie dla własnej korzyści jest też czymś innym niż donoszenie by ratować własną skórę, to drugie jeszcze jakoś jestem w stanie zrozumieć ale jeśli biegniesz do szefa lub nauczyciela lub innej osoby ponad Tobą by kogoś podpierdzielić i błyszczeć jak bombka na choince to życzę Ci by Twoja bombka spadła na ziemię…
Tacy nie zasługują na życie w społeczeństwie, niech tam sobie samotnie wegetują a ich karą niech będzie spoglądanie na innych radośnie rozmawiających. Samotność to kara najlepsza, skoro nie potrafią żyć w społeczeństwie. Są słabi ponieważ nie potrafią zwrócić na siebie uwagi szefa czymś pozytywnym, czymś czego sami dokonali, tylko błyszczą topiąc kogoś innego….bardzo często do tego czymś zmyślonym. Nie ładnie.

DONOS JEST OBRZYDLIWY !!!! Wiecie co z takim robić ?! Nie zasługują na życie wśród nas. Gdy jakiś donosiciel zostanie ujawniony, ogłoś to publicznie i odsuń się, jest gorszy niż złodziej i wszelkie zło świata.
Teraz donosi na kogoś a potem doniesie na Ciebie-to tylko kwestia czasu.

W stosunku to takich ludzi mogę tylko zacytować słowa piosenki Chady „Czas rozliczeń”: Mam żal do Boga że takie ścierwo żyje…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s