pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Krótka lekcja podrywu

2 Komentarze

Nie będę się na ten temat rozwlekać bo żaden ze mnie specjalista w tej kwestii, po prostu krótkie przemyślenie. Takie apel do przedstawicieli płci męskiej, do dziewczyn w jakiejś części też.

Zatem gdy zabierasz się za podryw to OBSERWUJ REAKCJĘ Twojej Zwierzyny Łownej.

Badaj dokładnie spojrzenie, ton głosu, czy się uśmiecha czy też nie. Jeśli masz wątpliwości to na chwilę przerwij podryw i zobacz reakcję, czy będzie sprawiała wrażenie rozczarowanej czy raczej poczuje ulgę.

Cały proces podrywu polega na obserwacji czy tak druga osoba jest zainteresowana, neutralna czy niechętna.

Jeśli jest zainteresowana to idealna sytuacja, kuć żelazo póki gorące.

Jeśli neutralna to zaczepić i odpuścić, zaczepić i odpuścić i tak parę razy-z reguły działa. Ofiara musi być spragniona uwagi. Gdy odpuszczasz podryw zaczyna odczuwać brak czegoś i sama nie wie kiedy jest „ugotowana”. (Dobra za dużo już zdradzam szczegółów).

A teraz do rzeczy, bo o tym ten wpis ma być. Jeśli czujesz że Twoja ofiara nie jest zainteresowana podrywem, to daj sobie spokój. Jeśli zmienia temat, odwraca spojrzenie, przejawia zażenowanie to spierniczaj pod pretekstem wody na gazie lub żelazka w domu. Nie męcz zwierzyny po prostu. Męczysz niewinnego człowieka ! Znajdź inny obiekt. Jest 7 miliardów ludzi na ziemi.

Może są jakieś dziewczęta które uginają swoją wolę pod wpływem wytrwałości adoratora ale ja do nich nie należę albo mi się ktoś podoba i jest chemia i magia albo nie. I żadne starania świata nie pomogą, limuzyna z szoferem, najdroższy szampan świata, helikopter pod domem. Sorry !!!

Podejrzewam że wiele dziewczyn myśli tak jak ja, więc jeśli ze strony nas, dziewczyn nie widać zainteresowania to odpuść. Błagam. Nie ma nic gorszego od spławiania namolnych podrywaczy, którzy nie chcą odpuścić.

Moja drogocenna kumpela kiedyś była podrywana przez jakiegoś ciężko myślącego gościa, sporo od siebie starszego,który urodą nie grzeszył, w końcu zapytała:

-Czy widział się Pan kiedyś w lustrze ?

Na co gościu odpowiedział że tak. Ona odparła:

-I co ? Żadnych wniosków ????

Gościu odpuścił, ale czy zawsze trzeba tak mocno ? Kawę na ławę żeby bolało ?

Odpuście sami jaki widzicie brak odzewu. Czasem dziewczyna chce być tylko miła…

Reklamy

2 thoughts on “Krótka lekcja podrywu

  1. z tym brakiem zainteresowania ze strony dziewczyny to bym uważała, bo często gęsto ona chce tego czyli udaje niedostępna by sprawdzić determinację czy coś
    http://naganegatywnie.wordpress.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s