pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Pamiętne szpilki

Dodaj komentarz

Każdego dnia gdy wychodzisz gdziekolwiek to co zabierasz ze sobą to wszystko co masz. Niby nie odkrycie a jednak ! Zwłaszcza dla kogoś kto wyszedł na 20 min a wrócił za parę godzin bo spotkał niewidzianą latami kumpele ze szkolnej ławy.

Kiedyś pisałam żeby się nie przygotowywać do pewnych trudnych wydarzeń ale miałam na myśli psychiczne nakręcanie się. To o czym dziś napiszę dotyczy zupełnie czegoś innego. Z moich doświadczeń wynika że by wygodnie i bezstresowo żyć, dobrze jest być przygotowanym na pewne ewentualności. Szczypta przygotowań nikomu nie zaszkodziła a może uratować wiele ważnych chwil. Np. maleńki plaser na obtarcia nie zajmujący żadnego miejsca może uratować całą imprezę.

Nie od razu się tego nauczyłam, pamiętny był moment gdy szłam na imprezę w nowych butach, magicznych szpilkach. Dosłownie nie mogłam się doczekać by je założyć ! Pamiętam jak mam z uporem maniaka namawiała mnie bym wzięła jakieś wygodne butki na przebranie, oczywiście kategorycznie odmówiłam bo jak tu na dyskotekę z siatką z butami ?!!!

I to co się działo zapamiętam na resztę życia, weszłam w moich uroczych butkach i nie upłynęło nawet pół godziny kiedy odczułam pewien dyskomfort, co ja gadam, ból po skurczybyku ! Wtedy pomyślałam sobie: „Co ja nie dam rady ???? jasne że dam. Tyle tu lasek na szpileczkach że ja nie mogę być gorsza, skoro one mogą, to ja też !”

Co tu będę bajerować Was-cały czas który jakimś cudem ustałam na dwóch nogach spędziłam na żałowaniu z powodu tego że nie posłuchałam mamy. Jedynym wspomnieniem z tamtej imprezy jest desperackie pragnienie : DAJCIE MI WYGODNE BUTY !

Od tamtej pory staram się być nieco przewidująca. Gdy idę na dowolne wydarzenie staram się nie polegać na czyimś transporcie, chyba że to sprawdzona osoba, ale nawet wtedy nie mam możliwości wyjścia kiedy JA MAM OCHOTĘ i jestem uzależniona od kogoś, strasznie tego nie lubię.

Kolejna pułapka-nie zostawiaj swoich rzeczy u kogoś. NIE, NIE i jeszcze raz NIE. Noś swoje klamoty ze sobą albo bierz ich mniej ale nigdy nie zostawiaj niczego u kogoś. Nawet nie wiesz jak szybko ta rzecz okaże Ci się być niezbędnie potrzebna a dana osoba nie będzie w stanie Ci tego oddać w chwili gdy będziesz tego potrzebować, nie tyle że nie będzie chciała tylko nie będzie mogła, czasem takie rzeczy się dzieją.

Jaki z tego morał:

  1. Przygotowuj się na nieprzewidziane. Pakuj się MYŚLĄC o różnych ewentualnościach.
  2. Nie zostawiaj swoich rzeczy u nikogo.
  3. Nie bądź od nikogo uzależniony.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s