pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Zajrzyj pod maskę zanim kupisz furę

Dodaj komentarz

Oczywiście nie będę pisać o motoryzacji, to będzie tylko taka metafora. Ten post będzie o związkach.
Obudowa czyli karoseria plus pierdolety typu fele, radyjko to wygląd człowieka.
Silnik i „bebechy”wozu to charakter.
Wiadomo „maluchem” jeździć nie chcemy. Wygląd ma znaczenie, to oczywiste. Tapicerka, felgi i te sprawy. 😛
Jednak jeśli kupisz samochód z zepsutymi bebechami to jego wygląd nic Ci nie da, nie spełni swojej podstawowej funkcji-NIE POJEDZIE, NIE DOTRZESZ NIGDZIE!!! Tak jest też z ludźmi. Fascynujemy się blachą na zewnątrz, zakochujemy i chcemy kupić tą bryke!!! Będzie lans przed kumplami,  koleżanki zapiszcza z zachwytu i zazdrości. Tak myślimy, że będzie SWAG. Niestety potem okazuje się ze po kilku pierwszych jazdach, kiedy już się wszyscy napatrzeć zdążą, kurz emocji opadnie, wtedy widzisz te wszystkie usterki, te miejsca gdzie samochód jest zajechany i wciąż się psuje.
Czytając ten tekst nie myśl o aucie, myśl o ludziach z którymi się umawiasz, z którymi chcesz chodzić, wziąć ślub i spędzić życie.
Zobacz najpierw pod maskę, obserwuj bebechy (tak wiem, durna nazwa na charakter człowieka). Nieraz chcemy z kimś być bo to takie „gorące nazwisko”, „dobra partia”, jakby to było Porshe lub Ferrari. Pytanie tylko czy będzie Cię na to stać???
Piękna laleczka (tu spokojnie można mówić o urodziwych niektórych chlopcach) będzie wymagać Twojej stałej atencji i uwielbienia. Wśród znajomych jesteś FAME  ale każdego dnia Twoje życie z tą osobą to golgota!!! Tego nikt nie widzi, ten koszmar rozgrywa się za zamkniętymi drzwiami. Ciężko jest być w związku z osobą totalnie i absolutnie pochłonięta sobą.
Wiem, bo tego doświadczyłam i to największy koszmar mojego życia! 
Na zakończenie żeby było pozytywnie, bo przecież po to czytasz te posty, powiem tak, sztuka zakupu dobrego wozu polega na znalezieniu dobrej marki, ślicznej obudowy i doskonałego silnika który będzie niezawodny i zawiezie Cie do każdego celu. Amen

image

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s