pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Gdzie jest Twoja dusza?

Dodaj komentarz

Przede wszystkim trzeba zacząć od „części” z których składa się każdy człowiek, są to: ciało, umysł i dusza.
Ciało znamy, wiemy co należy robić, nawet otyłe osoby wychodzące z Maka wiedzą że robią niewłaściwie, w głębi siebie wiedzą. Ja gdy zaprzestałam ćwiczeń tez wiedziałam że robię źle. Taka prawda. Ale o ciało generalnie się troszczymy. Ciuchy, jedzenie, mieszkanie, rachunki to potrzeby ciała.
Umysł to wszystko to czemu poświęcamy myśli, wciąż się tak kotluje coś, fakt że jest różnica w myśleniu na temat co dziś ugotować na obiad a pomiędzy tym co mogę zrobić by być szczęśliwą osobą. Ale do zadań umysłu należy ta cała ŚWIADOMA analiza. Jeśli czytasz to trawienie tego również jest zadaniem umysłu.
I generalnie na tych dwóch aspektach się kończy świadomość siebie.
Sama od niedawna zwróciłam uwagę na ten zaniedbany element jakim jest dusza. 98% ludzi na ziemi wogole o celach duszy nie myśli, a przecież to z duszy wypływa głos intuicji, to tam jest cała nasza wewnętrzna mądrość i to tam znajduje się szczęście.
Szczęście każdego z nas leży nie w umyśle, nie w ciele a właśnie w duszy.
Pragnieniem duszy jest poznawanie samego siebie i tego Kim Jesteśmy, stawanie się lepszym wydaniem samego siebie. Tu chodzi też o formę fizyczną, wiec jeśli pocwicze wiem ze realizuje plan duszy dotyczący ciała.
Przeprowadź eksperyment przez 3 dni. Jak się nie sprawdzi to nic nie stracisz, zawsze możesz wrócić do dawnych nawyków. Przed 3 dni myśl o swojej duszy. Tylko tyle. Założę się o każde pieniądze ze przez te 3 dni będziesz szczesliwszy/a niż kiedykolwiek wcześniej.
Spróbuj 😀 będą fajerwerki!!!

image

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s