pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Nie walcz z intuicją !

Dodaj komentarz

Za każdym razem jest taka sama sytuacja. Stoję w obliczu jakiegoś wyboru i słyszę ten delikatny, niebiański głos, który nakierowuje mnie na dobre rozwiązanie, nawet najczęściej podaje gotowca. I to jest takie wyjście z którym dobrze się czuję, mam wewnętrzny spokój, doznaję błogości i wiem że pójdę dobrą drogą.

Sprawa wygląda na prostą-tylko idiota wybrałby inną opcję mając podane na tacy cudeńko !

I tu jest pewien myk, intuicja wie więcej już ja będę kiedykolwiek. Czasem podpowiada nieco wymagające wysiłku rozwiązania lub wymagające wiary rozwiązania np. weź kurtkę, gdy patrzę za okno a tam upał i słońce. Potem okazuje się że albo nagle było załamanie pogody i kurtka była ratunkiem albo musiałam wrócić do domu później i po prostu zrobiło się chłodno. Kiedy mam buntowniczy nastrój to prowadzę negocjacje z intuicją, coś w stylu: po co mi ta kurtka ? Przecież jest tak ciepło….
Kiedy przypominam sobie że ona zawsze ma racje, nie dyskutuję tylko biorę kurtkę bez gadania.

Jest w tym też pewna magia, za każdym razem gdy słuchasz tego głosu, (bo każdy go ma. KAŻDY BEZ WYJĄTKU.)wbijasz następny level w grze i następnym razem głos jest głośniejszy i głośniejszy. Wtedy już nie wojuje z tym głosem, z czasem jest on jedynym jaki słyszysz w głowie.
Z drugiej strony jak się „wypnę” na ten głos intuicji to powrót bywa trudny bo głosik coraz cichszy a inne coraz głośniejsze ale zawsze jest możliwość odnowienia abonamentu poprzez wyciszenie wewnętrzne i spokój.
Dlatego jeśli słyszysz głos intuicji to zaufaj jej ! Całe książki powstają na ten temat obecnie, i to nie jakiś guru od magii, ale ludzi biznesu, polityki, psychologii.
Zaufaj intuicji !
P.S. Skąd poznać czy to dobry głos ? Jeśli czujesz spokój wewnętrzny i zarazem radość, gdy analizujesz podsuwany Ci pomysł-to jest właśnie głos intuicji.
IMG_20140729_155940[1]

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s