pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Co ja robię na tym Pudelku ?

4 Komentarze

Przeglądam Pudelka-przyznaję. Ale mam swoje zdanie na ten temat. Strona ta jest generalnie dla biednych ludzi, którzy chcą się dowartościować głupimi plotkami na temat tych, którym się udało.
Przewija się jeden temat: dręczenie tych którzy mają sławę, pieniądze lub urodę. Najgorzej mają Ci którzy mają wszystkie te trzy rzeczy.
Co chwila jacyś hejterzy w komentarzach żalą się że zarabiają 1200 zł a jakaś gwiazda „śmie” wydać tyle na krem do twarzy albo zabieg w SPA.
W Polsce panuje taka „moda” na dręczenie tych co mają lepiej. I jak tylko dorwą zdjęcia jakiejś gwiazdy bez makijażu to jest bal i radocha że można się pośmiać, „skoro jest taka bogata i ma wszystko, to chociaż tym jej dopieczemy”. I wylewają wiadra jadu, by ukoić ból swojego nudnego, szarego życia za 1200 zł miesięcznie.
Biedne i ubogie myślenie które sprawia że Ci hejterzy za Chiny nie będą bogaci, bo jak przyciągnąć coś czego się u innych nie trawi ?
U nas w kraju w przeciwieństwie do bajecznego USA, nie gloryfikuje się bogactwa jako błogosławieństwa Bożego dla danego człowieka. U nas im większa bida, tym większa cnota się w człowieku kształtuje i byłam świadkiem tego typu kazań w kościele. Niejednokrotnie niestety. W Polsce póki masz przeciętnie, tak jak każdy i zmagasz się z biedą to jesteś „swój ziomek” (hahaha posłuchaj rapu jak nie wierzysz-dla mnie to styl którego celem jest marudzić jak jest nudno, szaro i do dupy czyli baaaardzo ambitny i „pozytywny” gatunek-gratuluję twórcom), ale jak się już komuś uda, wyrwie się z nizin, odniesie sukces, to już zdecydowanie nie jest „swój”, taki człowiek jest zdrajcą !!! Zadziera nosa, egoista, powierzchowny, przestał być sobą (jakby bycie marudzącym biedakiem-było czymś fascynującym), sprzedał się, przechwala się, snob-to tylko niektóre z epitetów, jakie usłyszysz gdy Ci się powiedzie na większą skalę w Polsce.
W jakim celu więc tam wchodzę ? Hmmm dowiedzieć się nowinek ze świata gwiazd, popatrzeć na ładne zdjęcia, podpatrzeć stylizacje. Jednak za każdym razem gdy tam wchodzę czuję niewyjaśnione poczucie winy, jakbym robiła coś złego, jakbym brała udział w tym linczu sławnych i bogatych, dlatego ten wpis jest moim wyznaniem grzechu i publiczną pokutą. Umywam ręce jak Piłat-ja nie nabijam się z ludzi za to że mają kasę i sławę, nie naśmiewam się z gwiazd bez makijażu, bo sama wyglądam dramatycznie bez niego. Nie jestem hejterem bogatych, jestem hejterem ograniczonych ludzi, którzy wymagają od życia tylko tego by micha była pełna i na głowę nie kapało.
image-03-535x535

Reklamy

4 thoughts on “Co ja robię na tym Pudelku ?

  1. Wcale nie uważam odwiedzanie pudelka za powód do obciachu. Sam chętnie to praktykuje i chętnie się tym chwalę. Pudelek to dość solidne medium informacyjne z dziedziny showbiznesu, artykuły są tam prześmiewcze, ale też poważne. Swego czasu Zbigniew Ziobro pochwalił się cytuje”lubie pudelka”.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s