pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Zmiany są jak aktualizacja w telefonie

2 Komentarze

Na moim cudnym telefoniku od paru dni widniał komunikat że mam ściągnąć aktualizację. Wzbraniałam się od tego i walczyłam z tym. Nie chciałam tego ściągać bo dobrze było tak jak do tej pory. W końcu przyszła „moja Bestyjka” i dzięki niemu ogarnęłam telefon i ściągnęłam tą aktualizację. Bardzo niechętnie dodam.
Co się okazało ? Aktualizacja jest kosmiczna i przemieniła mój telefon nie do poznania, wszystko działa inaczej i lepiej a nie gorzej, jak się spodziewałam.
I tak sobie pomyślałam o zmianach w życiu. Jest tak samo, wzbraniamy się przed tym. Nie chcemy. Aby tylko zostało tak jak jest, w myśl zasady że lepsze znane piekło od nieznanego nieba. A zmiana której się obawiamy, może zmienić nudę w ekscytację, zadowolenie w euforię i sprawić że życie będzie daleko lepsze od tego co było.
Czy więc warto się szarpać ? Nie sądzę. Lepiej się otworzyć na przygodę i pozytywne zmiany.

 

 

Reklamy

2 thoughts on “Zmiany są jak aktualizacja w telefonie

  1. nie zawsze jest tak gładko jak przy aktualizacji systemu iOS albo Android. Czasami aby nadążyć za zmianami musisz się do nich dostosować tracąc czas i pieniądze by kiedyś stwierdzić -było warto, było trochę warto, nie było warto. Poważne zmiany na początku zawsze bolą bo zabijają nasze nawyki ,które pielęgnujemy.
    Za zmiany na LEPSZE zawsze warto płacić wysoką cenę uważam.

    • Gdzież bym śmiała sugerować ze zmiany są łatwe, napocic się trzeba nieraz nieźle ale warto 🙂 aby był progres warto, nawet jeśli tylko odkryjemy która strona nie iść

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s