pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Kiedy kobieta zmienia się w potwora

Dodaj komentarz

W normalnej, pięknej i czystej formie dziewczyny i kobiety są niesamowite-nieskrępowanie, wolne, niezależne, gotowe by rządzić światem i nie mam na myśli rozszalałych feministek ani ligi babochłopów. W takich kobiecych, uwodzicielskich i radosnych dziewczynach zakochują się faceci. Aż nagle…
Taka piękna, radosna dziewczyna poznaje chłopaka, on jej się podoba, ona jemu też. Oboje są urzeczeni swoim blaskiem, magia przepływa wokół nich. Scena bajkowa.
Każdy myśli że zakończy się happy endem i będą żyć długo i szczęśliwie. I tu baja o księżniczce elegantce i przystojnym księciu się kończy a zaczyna Transformers.
Kiedy lasce zaczyna zależeć na nim, to całą swoją egzystencje zaczyna spłycać do jednego elementu czyli do jego. Zaczyna się nerwowe spoglądanie na telefon, Messengera, maile itd kiedy napisze, czy napisze, kiedy się spotkamy ? czy myśli o mnie ? Czy spotyka się z kimś jeszcze?
Cała beztroska i nieco nonszalanckie podejście ulatuje i z atrakcyjnej dziewczyny wychodzi POTWÓR. Skąd wiem ? Bo setki tysięcy razy byłam nim.
A ów wybranek jak zaczyna zauważać u dziewczyny ta nerwową atmosferę, ciągłe wychodzenie mu na przeciw, robienie kilka kroków naprzód by się biedaczek nie musiał wysilać to całe zauroczenie diabli biorą i spiernicza ! Bo po co mu taka zdesperowana, wczepiona w niego, zapatrzona jak w obrazek niemota ? Przecież to nudne !
Nuda zabija szybciej niż wszystkie choroby świata. Nuda jest dla mnie tak straszna że potrafię rozpłakać się na cały głos jeśli jestem zmuszona przebywać w jakimś miejscu gdzie odczuwam nudę.
Wracając do potwora, którym kobieta się staje, dla niej również jest to odczuwalne i bolesne. Ona czuje tą przemianę, czuje utratę swojej emocjonalnej stabilności i niezależności. Co wtedy robić ? Urwać łeb potworowi ! Zachować się inaczej niż potwór żąda. Powiedzieć sobie:” F*uck it ! Pieprzę to ! Nie będzie bestia mną rządziła. Zatłukę w sobie tą Bestię Uzależnienia poprzez mówienie sobie Pieprzę to
!”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s