pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Kobieta która zmieniła moje życie

2 Komentarze

Aż się dziwię że powstrzymałam się z napisaniem tego posta do tego momentu. Dziś ona, moja bohaterka kończy 85 lat !!! To moja babcia. Nie ma na świecie takich słów, które wyrażą ile dla mnie zrobiła, jak bardzo kochała mnie i jak bardzo kocham ją. Nie umiem pisząc to nie płakać. Ona jest dla mnie wszystkim.

Wychowywała mnie mama bez ojca, zmagała się z wieloma problemami. Mama była mamą i bardzo się starała. Byłam jedynaczką ale dzięki babci z którą spałam w jednym pokoju (bo tak wybrałam), miałam starszą siostrę, ojca i najlepszą przyjaciółkę w jednej osobie.

Ileż my razem „przekrętów” nie zrobiłyśmy, zawsze mnie kryła ta moja babcia. Gdy dostałam jedynkę z ważnego sprawdzianu za który mama by mi ukręciła łeb przy samej d…., babcia poszła na zebranie i wzięła kartkę nic mamie nie mówiąc, obyło się bez krzyku a ja ocenę poprawiłam żeby nie zawieść babci.

Pierwsze piwo to z nią. Zawsze była wsparciem. Naprawdę na palcach jednej ręki policzę ile razy się z nią kłóciłam. Gdy cały świat był przeciwko mnie, ona zawsze stała po mojej stronie, nawet gdy nie zasługiwałam na to.

Jak wracałam zmęczona z pracy, szkoły czy nawet imprezy to pytała czy mnie bolą nogi i masowała je.

Że nie wspomnę o tych wszystkich śniadaniach do łóżka, opiece w chorobie, płaczu i turlaniu się ze śmiechu po podłodze razem.

Te zabawy w sklep gdy jako dziecko godzinami ją męczyłam. To noszenie „na barana „, gdy byłam już sporą dziewczynką.

Gdy tylko miałam jakiś pomysł to starała się mnie wspierać czynem i słowem.

Do dziś mamy taką wieź że wiem że jej jednej nie ma po co kłamać lub ukrywać cokolwiek, bo ona i tak wie. Gdy jestem smutna, nie śpi w nocy, ma sny że coś mi się dzieje. POTRAFI POZNAĆ MÓJ NASTRÓJ PO SPOSOBIE W JAKI NACISKAM KLAMKĘ W JEJ DRZWIACH. Magia !!! Intuicja.

Ona żyje dla mnie. Wiem to. Proszę ją często by żyła dla mnie. By była zawsze.

Kiedyś jako dziecko lub nastolatka postanowiłam płakać codziennie by się jakoś przygotować do chwili gdyby jej zabrakło, gdzieś uroiłam sobie w głowie że jak będę czuwać to ona będzie zawsze, toteż stałam na posterunku i czuwałam. Tylko że z dnia na dzień mój płacz był coraz głośniejszy, bardziej dojmujący i histeryczny, w końcu babcia się zaczęła tak mną martwić że musiałam ten pomysł odrzucić by jej nie ranić.

Teraz zaczynam dzień i kończę od podziękowania Bogu że ona żyje. Każdego jednego dnia dziękuję za nią, choćby nie wiem co się działo, dziękuję za nią.

I spraw Dobry Boże bym Ci za nią jak najdłużej dziękowała. Amen.

Obrazek

 

Reklamy

2 thoughts on “Kobieta która zmieniła moje życie

  1. Taka osoba w rodzinie to jeden z największych skarbów! 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s