pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Małe kroki

Dodaj komentarz

Każdy ma przed oczami wizję tego gdzie chce się znaleźć, a przynajmniej powinien mieć. Często odległość pomiędzy „tu” i „tam” przeraża, myślisz sobie że to taaaaak daleko że nie zdołasz tam dotrzeć. 

Ale jest rozwiązanie ! I są to małe kroki. Każdą odległość, choćby największą da się przebyć konsekwentnie idąc naprzód, krok po kroku, przed siebie, ku wizji.

Gdy zaczynałam się odchudzać i widziałam w lustrze wielorybka, wiedziałam że długa podróż przede mną, ale każde jedne ćwiczenia i zdrowy posiłek to był mój krok do utraty wagi i szczupłej sylwetki.

Każdy jeden sukces w życiu jest zbudowany z małych kroków: gdy chciałam się wyprowadzić na swoje też musiałam przebyć podróż, kilkunastu kroków ale dotarłam do celu. I teraz gdy widzę przed sobą jakieś zadanie to wiem że dam radę bo prowadzi mnie Bóg/Wszechświat i razem stawiamy kolejne małe kroki. Każdego dnia.

Gdy czasem zabrnę tymi krokami w ślepy zaułek i droga się kończy w tym miejscu, wiem że pora zawrócić i wprowadzić poprawki na mapie do sukcesu. Ale idę dalej, nie przestaję iść i wiem że dotrę do finalizacji mojej wizji, dobrze się przy tym bawiąc.

Obrazek

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s