pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Podążam za błogością

Dodaj komentarz

„W życiu piękne są tylko chwile”-piękne zdanie ale nie wiadomo zupełnie czemu niektórym się wydaje że ma negatywne przesłanie. Oczywiście ludzie nie wierzą że może być pięknie, stąd to durne powiedzenie : „to zbyt piękne by było prawdziwe”. Jeden pesymista coś takiego powiedział a reszta w ślad za nim. Bez sensu. Nie będę podążać za niczym, aż się samodzielnie nie przekonam że tak jest. 

Wracając zatem to pięknych chwil w życiu, kto powiedział że są one rzadkie ??? No kto ? Pewnie Ci, którzy uważają że szklanka jest do połowy pusta. Kto ma się zająć Twoimi pięknymi chwilami jak nie TY ?

Halo ! To oczywiste !

W Prawie Przyciągania jest taki swoisty kod, żeby coś osiągnąć, to znaczy przyciągnąć trzeba się dobrze czuć. Amen.

Od tej zasady nie ma odstępstwa. Nigdy z poziomu rozpaczy nie przyciągniesz radości, oczywiście na tym polega wyzwanie żeby stopniowo wznosić się na Emocjonalnej Skali Uczuć ( o tym możecie poczytać u Ester i Jerry’ego Hicks), ja tez o tym napiszę nieco więcej.

Postanowiłam podążać za błogością czyli każdego dnia robić coś niesłychanie przyjemnego dla samej siebie, i to przez dłuższą chwilę ! Bo przecież kogo mam rozpieszczać jak nie siebie ? 😉

Wspomnienia z wczoraj: leżę sobie na łożu, balkon otwarty, delikatny wietrzyk wieje, ja popijam koktajl truskawkowy, czytam książkę, prowadzę interesujące rozmowy na fejsie i wcieram w skórę kojący i pachnący rajem balsam ! Może być lepiej ? Pewnie tak, i tam właśnie dotrę ! Ale już teraz cieszę się moim Niebem na ziemi.

Znam swoje cele, i samo myślenie o nich daje błogość. A przecież to właśnie w tym stanie Prawo Przyciągania się uaktywnia i realizuje za naszymi plecami niemożliwe nawet rzeczy. W takiej właśnie chwili działa Wszechświat.

Zatem czego więcej chcieć ? Błogość jest przyjemna tu i teraz i procentuje w przyszłości. Podążam za błogością ….od dziś do końca moich dni.

Obrazek

P.S. To jest to pachnące cudo ! Polecam.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s