pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Syndrom Donatelli

Dodaj komentarz

Dla tych co nie znają Pani Donatelli Versace to tylko pokrótce przybliżę postać, jest to siostra nieżyjącego już projektanta mody Ganni’ego Versace. Markę Versace każdy kojarzy. Oto jej logo:

Obrazek

Życiorysu pisać nie będę bo po co ? Skoro to czytasz masz Wikipedię pod ręką. Zresztą techniczne szczegóły nie są istotne. Donatella jest mega bogatą kobietą, zna setki gwiazd i sławnych osobistości, zarządza domem mody Versace, kocha luksus i przepych. Nie powiem, szalenie podobają mi się ciuchy z domu mody Versace, ale sama Donatella jest antywzorem bogatej osoby.

Ze slicznej  kobiety, która miała wszystko: sławę, rodzinę, pieniądze, talent zmieniła swoje życie w koszmar. Zaczęło się niewinnie, pracując w domu mody otoczona modelkami, nieustannie wmawiała sobie że jest GRUBA (!). Wciąż i wciąż męczyła o to znajomych i notorycznie się odchudzała: czy to miało wpływ na życie jej córki Allegry, dziewczynki która od najmłodszych lat zmagała się ze skrajną anoreksją, można się tylko domyślać…

Obrazek

Czy widać tu by ta osoba była GRUBA ? No właśnie. A ona wciąż się taką widziała i zaczęły się narkotyki, imprezy i staczanie się. Wraz z uzależnieniem pogarszał się stan finansowy firmy. A Donatella znalazła nowe „hobby”: operacje plastyczne w takiej ilości że wystarczy popatrzeć na zdjęcia i wszystko jasne. Jest echem swojej dawnej świetności.

Obrazek

Obrazek

Po co to piszę ? Byś Czytelniku mój zrozumiał/a że o wygląd trzeba dbać ale to czy czujemy się piękni, jest ukryte wewnątrz i że czasem można być śliczną osobą i mieć wszystko i nic z tego nie doceniać….to właśnie syndrom Donatelli. Zniszczyła swój wygląd i podejrzewam że nie była osobą szczesliwą.

Czytając jej historię wiem że dobrze robię stojąc codziennie przed lustrem i zachwycajac się swoimi ulubionymi częściami ciała. Po to są ! Trzeba się kochać i doceniać. Miałam kiedyś kompleksy a teraz sądzę że to tylko zbędny balast. Podobam się sobie, no może nie zawsze w takim samym stopniu ale droga którą przeszłam nauczyła mnie kochać siebie i o siebie dbać w każdej sytuacji.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s