pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Największe kłamstwo świata

Dodaj komentarz

– A jakie jest największe kłamstwo świata?
– To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem i zaczyna nim rządzić los. W tym tkwi największe kłamstwo świata.

To cytat z jednej z moich ulubionych książek czyli z „Alchemika”.
W kontekście Prawa Przyciągania ma to inne, dodatkowe znaczenie. Skoro naszymi myślami przyciągamy i tworzymy rzeczy, wydarzenia i przyciągamy ludzi to nigdy nie nastąpi taka chwila, że coś wydarzy się poza nami.
Oczywiście jeśli wydarzy się coś typu spóźnienie na autobus lub złapiesz „gumę” w samochodzie to nie znaczy że o tym myślałeś. Myślałeś ogólnie negatywnie. W głowie układałeś negatywne scenariusze, byłeś w złym humorze, rozdrażniony.
Żeby mieć wypadek nie trzeba sobie tego wyobrażać ! Wystarczy być w negatywnym stanie.
Ale jest tu też dobra nowina. Wszystko można odmienić, skoro stworzyliśmy coś to zawsze można to odmienić.
Zawsze mamy moc coś zmienić ! Zawsze, nawet w przypadku najtrudniejszych sytuacji, tylko nie wolno myśleć o tym co było do tej pory i jak to wyglądało dotychczas.
Żaden los nami nie rządzi, tą koncepcję wymyślili ludzie, którzy wolą oddać odpowiedzialność za swoje życie komuś albo czemuś by uzasadnić że są bezsilni. To że myślą ż– A jakie jest największe kłamstwo świata?
– To mianowicie, że nadchodzi taka chwila, kiedy tracimy całkowicie panowanie nad naszym życiem i zaczyna nim rządzić los. W tym tkwi największe kłamstwo świata. są bezsilni, sprawia że tacy właśnie się stają.
Biblia mówi że Bóg stworzył nas na swój obraz i podobieństwo, czyli jeśli Bóg tworzył, my też mamy taką moc !!! Tylko kościoły nauczają że człowiek jest marnym pyłkiem by łatwiej było manipulować ludźmi a to wielka bzdura. Poznajmy własną wspaniałość. Jesteś Wielkim Twórcą. Ja też. To jest Prawda.
secrets-and-lies2

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s