pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Prawda nas wyzwoli

Dodaj komentarz

Znów cytuje, tym razem Jezus. To on to powiedział a ja koła odkrywać na nowo nie będę. Zawsze kiedy kłamałam w życiu, nawet gdy w danym momencie „przekręt” przeszedł to czułam jak coś tracę, jakby cząstka mnie odpadła. Nie urosła jak było z Pinokiem, ale odpadała.

Zawsze. Mam wymagającą mamę, która zawsze miała wizję tego jak powinno moje życie wyglądać a ja się buntowałam. Ale po cichu. byłam cichym buntownikiem. Zakłamanym buntownikiem. W sercu czułam sprzeciw, a na zewnątrz potakiwałam. Kocham moją mamę i tu muszę wyznać że była prawdopodobnie najbardziej okłamywaną osobą na ziemi. I przez całe lata się udawało. Przekręty przechodziły. Do czasu….Po 19 i pół roku mojego życia nie wytrzymałam i wyznałam jej prawdę, że mam zupełnie inne poglądy niż ona, że udawałam, że tak naprawdę mnie nie zna.

Co mama przeżyła ? Szok ! Trochę tak w „The Truman Show”. Cała jej rzeczywistość była udawana. Dlaczego kłamałam ? Bo nie chciałam awantur, kłótni, chciałam spokoju. W tamtym momencie. Nie myślałam długoterminowo, że przecież nie będę udawać całe życie. Żyłam chwilą….bez spojrzenia w przyszłość.

Teraz już wiem że trzeba żyć w prawdzie, bo każde kłamstwo to część naszego ducha która odpada i potem robimy się bardzo mali bo niewiele zostaje. Dlatego nie dotrzymujemy danych sobie obietnic. Nie przez słabą wolę, dlatego że nie wierzymy sobie samym…

Obrazek

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s