pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Tatuaże-robić czy nie ?

Dodaj komentarz

To dobre pytanie. Odpowiedź jest jedna. Zależy co i zależy w którym miejscu. Obecnie mam 3 tatuaże, z czego jeden definitywnie chcę usunąć. Był to wyraz źle pojętego okazywania uczuć, chyba wiecie o co chodzi….Takie tatuaże są zawsze na NIE. Zawsze. Nie popełniaj mojego błędu. Załóż kłódkę na moście z Waszymi imionami, ale na ciele tego nie rób.

Drugi tatuaż jest neutralny, teraz na chłodno myślę że mogłam go nie robić, a jeśli już to w innym miejscu, bardziej ukrytym. W przyszłości-do usunięcia, w całości lub częściowo.

Trzeci najmniejszy, dyskretny i jego KOCHAM, przesłanie ma ponadczasowe i takie właśnie można rzeźbić sobie na ciele. Oczywiście banały typu napis LOVE sobie daruj. To samo myślę o tribalach, są to koszmarnie wyglądające po latach bohomazy, robione bez przesłania, na pokaz, byleby tylko jakiś tatuaż mieć. Zupełnie pozbawione sensu działanie. Tak samo króliczki Playboy’a u dziewczyn….komentarza chyba nie wymaga.

Przed tatuażem pomyśl jak bardzo jesteś zmienną osobą i czy to co teraz planujesz zrobić nie zdewaluuje się na przestrzeni lat, bo głównie o to chodzi.

Obrazek

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s