pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Szkoła Rzycia

Dodaj komentarz

I tak przewrotnie jak brzmi tytuł, tak bywa też w rzeczywistości. Nauka i zdobywanie doświadczenia to tak pięknie i górnolotnie brzmi, ale zejść trzeba też trochę na ziemię.

Kiedy człowiek najwięcej się uczy ? Jak dostaje cięgi od życia. Taka jest prawda. No powiedz że nie ???

Kiedy jest słodko i miło, spędzasz sobie czas na Malediwach popijając chłodne driniki na plaży, jedyne czego możesz się dowiedzieć to jak sporządzić takieg drina, i to tylko wtedy jak barman nie będzie zbyt żwawy, lub gdy masz byste oko. Sorry ale taka jest prawda ! Gdy jest sielankowo (uwielbiam ten stan) to jest bajecznie, z tym że proces rozwoju nie następuje. Stoimy w miejscu. A głównym celem życia jest EWOLUCJA i nawet biolog Ci to powie, kto śmie twierdzić inaczej, tego żegnamy czule i proszę na tego bloga już nie zaglądać !

Kiedy bywa trudno, gdy łzy same płyną z oczu, wtedy tak naprawdę zaczyna się rozwój….oczywiśćie jeśli z problemów chcemy wyjść a nie tylko w nich trwać i rozpamiętywać. Szukanie dróg do światła, analizowanie co nie zadziałało, próbowanie raz za razem, nie poddawanie się, ćwiczenie charakteru, rozwijanie wiary w siebie, transformacja osobowości, wygrywanie ze słabościami, ze zniechęceniem, z wątpliwosciami, wygrywanie z sobą. W taki sposób kształtuje się silna osobowość zwyciezcy.

Oczywisćie żeby mnie teraz Bóg i Wszechświat dobrze zrozumiał- nie dopraszam się o żadne nieszczęscia, wołam tak jak i Jezus :           „Oddal ode mnie ten kielich”, ale przechodząc trudne chwile wiem że to mnie tworzy i kształtuje, może nieco po czasie ale kiedy się w to wierzy to z perspektywy czasu pewne rzeczy widzimy inaczej. Lepiej. Pełniej.

P.S. Celowo napisałam rzycie i wiem że to błąd ! (to dla tych hejterów, którzy chcą się ponabijać)

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s