pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Czas=Życie

2 Komentarze

Dlaczego jedni ludzie są szczęśliwi, mimo trudnych warunków a inni nie, będąc w podobnej sytuacji lub nawet dużo lepszej ?
Szczęście jest najważniejsze na świecie, bo wszystko tak naprawdę co powstało miało na celu uszczęśliwić ludzkość, każdy wynalazek, rozrywka, dosłownie wszystko. Tak więc jeśli cokolwiek ma sens to jest nim zajmowanie się szczęściem ! A kluczem do szczęścia jest świadomość upływu czasu. Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy, co marnują każdego dnia, i nie mam tu na uwadze np. oglądania telewizji, ale rzeczy takie jak kłócenie się, fochy, obrażanie, zgorzknienie, poświęcanie się dla kogoś. Są tysiące sposobów marnowania czasu a tylko jeden by go dobrze wykorzystać-BYĆ SZCZĘŚLIWYM. Kiedy nie jesteś szczęśliwa/ szczęśliwy to co robisz ??? Marnujesz życie !!! Marnujesz czas !!!
Obrazek

Reklamy

2 thoughts on “Czas=Życie

  1. co rozumiesz przez szczęście? czym dla Ciebie jest? czy było? jak je mieć? czy to ciągle ciesząca się buzia? czy może chodzi tutaj o pozytywne nastawienie? rozwiń prosze

    • Ciężko jest podać definicję szczęścia. Każdy rozumie to inaczej, indywidualnie. Dla mnie to realizacja celów: celowe i ukierunkowane działanie w celu poprawy swojego życia a także docenienie tego co się ma i kim się jest teraz. Połączenie przyszłości z teraźniejszością.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s