pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Wspólna rzecz /Common thing

Dodaj komentarz

What is common for everyone ? No matter what is your education, backgroung, financial level? Despite all injustice in the world we can see, I always believe that justice is somewhere there.Good things maybe aren’t divided egually but there is one common thing which connected us-our day is 24 hours !
It semmms to be obvious and trivial issue but it isn’t. How we administer this time help to distinguish succesful people from those who don’t succeed. If you have somenthing what you don’t want in your life, change it ! Be number one person in your life and do what you love and what you dream of ….
Co takiego jest wspólne dla wszystkich ludzi, niezależnie od pochodzenia, wykształcenia, zamożności ?
Mimo całej niesprawiedliwości jaką można dostrzec na świecie, zawsze gdzieś w sercu wierzyłam że sprawiedliwość jest. I teraz wiem że chociaż karty są nierówno rozdane w tej grze, to jest jedna rzecz która łączy nas wszystkich. Nasza doba trwa 24 godziny ! Wydawać by się mogło że jest to sprawa banalna i oczywista ale tak nie jest.
To jak zarządzamy ta dobą odróżnia ludzi sukcesu o tych, którym nic się nie udało. Jeśli coś Ci się w życiu Twoim nie podoba, zmień to ! Postaw siebie na pierwszym miejscu i zacznij realizować to co kochasz i to o czym marzysz.

images profil

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s