pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

One challenge in one moment

Dodaj komentarz

I was thinking about writing in English to be more available for people all around the world and now I decide to do this!  I need to be brave to step out of my comfort zone.
I really feel I should change my life in some parts, but very basic parts. Most of important things depend on self-esteem, finance freedom, level of maturity.
Maybe it’s a mistake, the fact I try to change several pieces at the same time. It’s my challenge to start changing things one by one, instead all of them now, and having no results at all.

Myślałam o pisaniu po angielsku by stać się bardziej dostępna dla ludzi z całego świata i zdecydowałam że to zrobię!  Potrzebuje być odważna i wyjść poza strefę komfortu.
Naprawdę czuję że powinnam zmienić moje życie w pewnych sferach, ale bardzo podstawowych sferach. Wiele zależy od rzeczy takich jak poczucie własnej wartości, finansowa wolność, poziom dojrzałości.
Może to mój błąd ze staram się zmienić wszystko naraz. Moim wyzwaniem jest zmieniać rzeczy jedna po drugiej, zamiast zmieniać wszystko naraz i nie posiadać żadnych wyników.

image

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s