pozytywnezmiany

lifestyle, magic, Law of Attraction, happiness

Bogaty albo biedny

Dodaj komentarz

http://get.zlotemysli.pl/products/image/000/012/286/600×848.jpg?201404

To właśnie książka na temat finansów która najbardziej porusza i zmienia świadomość. To istna „pralnia mózgu”. Po jej przeczytaniu zaczniesz myśleć inaczej. Każde dziecko powinno już ją przeczytać w wieku 12 lat i wzwyż.
Staram się nie żałować rzeczy dotyczących przeszłości, ale tu czynię wyjątek. Żałuję że nie przeczytałam tej książki parę lat wcześniej, zdecydowanie byłabym w innym miejscu. A nie wspomnę o tym ile razy ocieralam się o nią na Empikowych półkach. Pozostaje wdzięczność że wogole jak przeczytałam.

W każdym razie książka jest napisana świetnym stylem, bez terminów fachowych nieznanych biednemu. Wyjaśnia krok po kroku różnice w myśleniu biednych i bogatych. Do każdej myśli mamy deklaracje do powtarzania, i powiem tak: od samego czytania tej książki czujesz się bogatszy, oświecony, rozumiesz gdzie tkwił błąd. Dostrzegasz że nie musisz wybierać między rodziną i pieniędzmi, ponieważ bogaty chcę zawsze mieć

TO i TO.
Tu właśnie w pełni zrozumiałam że to co się dzieje ba zewnątrz jest odzwierciedleniem tego co w środku, że działania podjęte bez zmiany tego co w umyśle przyniosą tylko chchwilową poprawę a potem frustrację ze znów się nie udało.
Pieniądze wydane na tą książkę to najlepiej zainwestowane 35 zł jakie wydalam.
Znajomi byli na szkoleniu autora „Umysł Milionera”, twierdzą że nie tylko zmienia utarte schematy które mamy w głowie ale to również wspaniałe show.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s